Svítidla Náchod

Vítejte "u Andílka"

Změna pracovní doby

Jsem Angličan žijící v České republice a tento obchod se světly jsem objevil úplnou náhodou. Majitelé znají svůj sortiment, jsou velmi ochotní a vstřícní a mají k zákazníkům profesionální přístup. Nabídka světel a žárovek mnoha značek v tomto obchodu je široká a vždycky jsem dostal tu nejlepší možnou cenu. Koupil jsem si zde téměř všechna světla a žárovky do svého nového domu a nemohl jsem být více spokojený. Doporučuji - výborné služby zákazníkům a dobré ceny.

Ian W., Korunka

Nový katalog svítidel Eglo

Nový katalog svítidel Eglo

V naši prodejně v Náchodě, Bratří Čapků 1011, si vyberete z více jak 4000 bytových dekorativních svítidel špičkové kvality světoznámých značek jako Eglo, Paulo Coelho či Sische Licht. Náš sortiment zajisté uspokojí i vytříbený vkus těch náročnějších.

Lampa Delta Gold Filozofií naši firmy je dokonalá symbióza světla a designu v každém interiéru a exteriéru k Vaší plné spokojenosti. Nabízíme také unikátní kousky sedacích souprav a křesel od exkluzivní italské značky Tonon. Jedinečné kousky svítidel a sedacích souprav seženete právě u Nás!

Velikonoční výzdoba

V krámku "U Andílka" naleznete různé druhy dekorací a doplňků do vchodových prostorů, bytů, teras. Na každý významný svátek (Velikonoce, Vánoce, Valentýn, atd...) jsme připraveni se specifickou výzdobou. Nabízíme také exotické květiny větších rozměrů. To vše Vám navrhneme do Vašeho interiéru.

Velikonoční výzdoba

Na přání zákazníka připravíme různé výzdoby v originálním provedení. Naše neotřelé nápady sršící kreativitou Vás určitě zaujmou. Přijďte se inspirovat do naší prodejny v Náchodě, kde naleznete pestrou nabídku svítidel a doplňků.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Kontakt

Marcela Kopáčková

Email: marcela.cervena @ svitidla-doplnky.cz
Tel.: +420 776 777 608

Otevírací doba

Po-pá     9:00 - 17:00
Sobota     8:30 - 11:00

Mapa

mapa - kde nás najdete v Náchodě, Bratří Čapků 1011